Drzwi ukryte

Prowadzimy sprzedaż drzwi ukrytych. Nasz asortyment tworzą wyroby renomowanych marek, wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Przekłada się to bezpośrednio na trwałość i piękno oferowanej przez nas stolarki drzwiowej. Drzwi ukryte to rozwiązanie idealnie wpisujące się we wnętrza urządzone zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu aranżacyjnym. Przygotowaliśmy bardzo bogaty wybór drzwi ukrytych – szeroka paleta kolorystyczna i różnorodność wzorów sprawiają, że każdy z łatwością znajdzie model wpisujący się w jego upodobania estetyczne.

Jedną z naszych specjalności jest także montaż drzwi ukrytych we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. To właśnie od tego, w jaki sposób została przeprowadzona instalacja, w dużej mierze zależy funkcjonalność czy to drzwi wejściowych, czy też właśnie pokojowych. W sprzedaży i montażu stolarki drzwiowej mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego zlecając nam to zadanie, mogą być Państwo pewni, że zostanie zrealizowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Czym są drzwi ukryte?

Na tle innych modeli drzwi z ukrytą ościeżnicą wyróżniają się specyficzną konstrukcją. Prawidłowo zamontowane są bowiem niemal całkowicie zlicowane ze ścianą. Ościeżnica wtapia się w nią i tworzy jednolitą powierzchnię – dlatego też to rozwiązanie nazywa się również drzwiami dyskretnymi.

Efekt zatarcia granicy między drzwiami ukrytymi a ścianą można jeszcze dodatkowo spotęgować, jeśli te dwie powierzchnie wykończy się w taki sam sposób – pomaluje lub polakieruje na jednakowy kolor albo oklei identyczną tapetą. Wówczas drzwi stają się już prawie zupełnie niewidoczne, co z pewnością docenią miłośnicy minimalizmu i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Jakie są zalety drzwi ukrytych?

Jedną z najważniejszych korzyści z montażu drzwi ukrytych jest uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Tego typu konstrukcja daje ogromne możliwości aranżacyjne – można ozdobić ją na najróżniejsze sposoby, np. przy użyciu farb ściennych, tapet i tynków dekoracyjnych. Wiele osób decyduje się także na zamocowanie na drzwiach ukrytych lustra. Designerskie drzwi dyskretne znakomicie współgrają przede wszystkim z wnętrzami minimalistycznymi i nowoczesnymi, jednak bez trudu można dopasować je również do przestrzeni klasycznych.

Drzwi niewidoczne to świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku mniejszych pokoi. Dzięki temu, że tworzą ze ścianą jedną powierzchnię, optycznie powiększają przestrzeń. To więc praktyczny wybór zarówno w przypadku prywatnych mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej czy też obiektów biurowych. Zastosowanie drzwi ukrytych jest jednak o wiele szersze. Często za ich pomocą maskuje się wejście do takich pomieszczeń, jak np. garderoba, toaleta, spiżarnia, garaż czy piwnica.

Co cechuje nasze drzwi ukryte?

Dostarczane przez nas drzwi ukryte przyciągają wzrok estetycznym designem. Wykonane z doskonałych gatunkowo materiałów łączą funkcjonalność z wysokimi walorami wizualnymi. Nie tylko pięknie się prezentują, ale odznaczają się również bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, co znajduje odzwierciedlenie w ich długiej żywotności.

Zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy wyborze drzwi ukrytych. Z przyjemnością pomagamy Klientom w znalezieniu modelu najlepiej wpisującego się w ich indywidualne oczekiwania – dotyczące parametrów użytkowych drzwi dyskretnych oraz ich wyglądu. Jeśli szukają Państwo specjalistów od montażu drzwi ukrytych – także zapraszamy do kontaktu.

Bezpłatny pomiar Wycena online