Drzwi do mieszkania

Drzwi do mieszkania, Drzwi do mieszkania Wrocław, Oleśnica

Oferujemy szeroki wybór drzwi do mieszkania. Solidność, wytrzymałość, funkcjonalność i estetyczny design – to cechy wszystkich naszych produktów. W naszym sklepie czekają na Państwa wysokiej jakości drzwi do mieszkania o solidnej konstrukcji i ciekawym designie. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę – zajmujemy się sprzedażą, dowozem i instalacją drzwi we Wrocławiu, Oleśnicy i innych miejscowościach na Dolnym Śląsku.

Sprzedawane przez nas drzwi wewnętrzne są przeznaczone do mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Wyprodukowane z trwałych materiałów będą służyły przez długi czas. Drzwi wewnętrzne od renomowanych producentów zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale również będą stanowiły doskonałe zabezpieczenie przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Obecne w naszej ofercie drzwi wewnętrzne są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Jakie powinny być drzwi do mieszkania?

Główne zadanie drzwi do mieszkania to zapewnienie domownikom poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Jest to możliwe, jeśli są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Z tego powodu proponujemy Klientom wyłącznie produkty cenionych na rynku producentów, takich jak m.in. DRE, Porta, Vasco, Węgrzyn czy Wikęd. Drzwi wewnętrzne pełnią kilka ważnych funkcji:

  • zabezpieczają przed włamaniem,
  • chronią przed przedostawaniem się zimna z zewnątrz,
  • zapobiegają ucieczce ciepła z mieszkania,
  • wyciszają hałas spoza mieszkania.

W naszym asortymencie znajdują się specjalistyczne drzwi antywłamaniowe, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Właściwa izolacja termiczna i akustyczna drzwi wewnętrznych to kwestia kluczowa, by zagwarantować domownikom komfortowe warunki użytkowania mieszkania.

Szeroki wybór drzwi klatkowych – różne kolory i zdobienia

Zdajemy sobie sprawy z różnorodności gustów i potrzeb naszych Klientów. Dlatego też przygotowaliśmy bardzo bogaty wybór drzwi klatkowych. Nie tylko należycie chronią przed włamaniami i hałasem, ale przyciągają wzrok estetycznym wykonaniem. Drzwi wewnętrzne to wizytówka mieszkania, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na ich parametry techniczne.

Oferujemy drzwi klatkowe w ciepłych odcieniach żółci i brązu. Znajdą u nas Państwo także produkty utrzymane w stylistyce bieli i czerni oraz wielu innych kolorach. Możemy zaproponować produkty o delikatnych elementach dekoracyjnych albo fantazyjnym wzornictwie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi do mieszkania?

Jednym z podstawowych kryteriów wyboru drzwi do mieszkania jest materiał ich wykonania. Od tego czynnika zależą ich parametry użytkowe, takie jak wytrzymałość mechaniczna, odporność na działanie wilgoci i innych czynników zewnętrznych, poziom izolacyjności i dźwiękoszczelności. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno energooszczędne drzwi wewnętrzne drewniane, jak i te z blachy stalowej.

Przed zakupem konkretnego modelu warto zwrócić też uwagę na stopień ochrony przeciwwłamaniowej drzwi klatkowych – np. czy są wyposażone w bolce antywyważeniowe albo specjalistyczne zamki 3-punktowe. Dostarczamy drzwi wewnętrzne odznaczające się solidną konstrukcją, zapewniające wysokie bezpieczeństwo użytkowników obiektu – są one jednak zróżnicowane pod względem zastosowanych zabezpieczeń. Chętnie doradzimy przy wyborze optymalnego rodzaju drzwi klatkowych, biorąc pod uwagę Państwa indywidualne oczekiwania. Oprócz tego nie można oczywiście zapomnieć o walorach wizualnych drzwi do mieszkania. Odpowiednio dopasowane pod względem kolorystyki i wzornictwa drzwi zewnętrzne czy właśnie wewnętrzne mogą same w sobie stanowić ozdobę przestrzeni. Posiadamy produkty, które z pewnością wpiszą się w upodobania osób ceniących klasyczne rozwiązania aranżacyjne, jak również miłośników nowoczesnych rozwiązań.

Montaż drzwi wewnętrznych we Wrocławiu i okolicach

Jedną z naszych specjalności jest montaż drzwi wewnętrznych we Wrocławiu i pobliskich miejscowościach. Od jakości usługi instalacyjnej w dużej mierze zależy późniejsza funkcjonalność stolarki drzwiowej – to, czy zapewnia należytą ochronę przed włamaniem, zapobiega stratom ciepła i stanowi skuteczną barierę tłumiącą dźwięki.

Powierzając nam instalację drzwi wewnętrznych, mogą być Państwo pewni, że będzie ona wykonana w sposób profesjonalny. Od wielu lat zajmujemy się montażem zarówno drzwi do mieszkań, jak i pokojowych – mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, a ponadto dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym.

Bezpłatny pomiar Wycena online