Bastion R-59

1 763,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Zaprezentowane tutaj skrzydło drzwi znacząco różni się od tego, co proponowała seria drzwi Bastion T. Tym razem drzwi okażą się idealne dla wszystkich, którzy poszukują innowacji w projektowaniu swojego wnętrza i pragną wprowadzić do niego nie tylko rzadko spotykane kolory, ale także i formy.

  • Drzwi Bastion R-59 to tłoczenia, które połączone zostały z pionowymi liniami z aluminium. Całość doskonale pasować będzie do stylu nowoczesnego.

  • Dla tych, których wygląd klatki schodowej odbiega od stylu panującego wewnątrz domu, firma KR Center stworzyła możliwość wybrania dwóch różnych oklein. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie innej okleiny z zewnątrz i innej wewnątrz.Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku. Pomiar oraz montaż wykonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji dowiedzą się Państwo u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do mieszkania

Producent: KR Center

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

-drewniany próg z kolorze skrzydła drzwiowego wyposażony -aluminiowe nakładki oraz uszczelkę -uszczelka
- zamki oraz aż trzy antywyważeniowe bolce - trzy zawiasy wzbogacone tytanową wkładką, które posiadają możliwość regulacji w trzech płaszczyznach -Komplet uzupełnia wizjer.

  • dwie okleiny jednocześnie po jednej od strony;

  • nowoczesny system jednego klucza;

  • dodatkowo osłonki na zawiasy;

  • skrócenie drzwi;

Bezpłatny pomiar Wycena online