Bastion T-17

1 634,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Bastion T-17 - Drzwi śródlokalowe, wejściowe wewnętrzne

Drzwi śródlokalowe Bastion to jedna z odnoszących sukcesy kolekcji firmy KR Center. Uznanie wśród Klientów drzwi Bastion zdobyły starannością ich wykonania.

Choć z pozoru wydają się proste i nieciekawe bo pozbawione tak modnych dziś przeszkleń, to kiedy przyjrzymy się im bliżej, dostrzeżemy, że to właśnie w tym drzwi Bastion kryją swoją wyjątkowość. Wszystko to dzięki tłoczeniom widocznym na skrzydle oraz wysokiej jakości okleinom.Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku. Pomiar oraz montaż wykonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji dowiedzą się Państwo u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do mieszkania

Producent: KR Center

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

-drewniany próg z kolorze skrzydła drzwiowego wyposażony -aluminiowe nakładki oraz uszczelkę -uszczelka
- zamki oraz aż trzy antywyważeniowe bolce - trzy zawiasy wzbogacone tytanową wkładką, które posiadają możliwość regulacji w trzech płaszczyznach -Komplet uzupełnia wizjer.

  • skrzydło z dwoma kolorami;

  • wkładka WILKA (30/45) – system jednego klucza, klasa „B”;

  • ewentualnie skrócenie drzwi o 8 cm;

  • osłonki na zawiasy;

Bezpłatny pomiar Wycena online