Bastion T-20

1 634,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi wejściowe wewnętrzne Bastion T-20

  • Bastion T-20 wpadnie w oko tym, którzy cenią sobie delikatne i stonowane zdobienia. W przypadku tych drzwi wejściowych mamy pewność, że dobrze sprawdzą się na klatkach schodowych, gdzie ze swoim stonowanym i klasycznym wyglądem pasować będą do każdego stylu.

  • Drzwi wejściowe wewnętrzne Bastion T-20 to również eleganckie wykończenie skrzydeł w postaci specjalnych tłoczeń. Drzwi nie wyglądają przez to ciężko, a jednocześnie wybijają się też spośród wielu innych pełnych drzwi.

  • Sama seria Bastion jest jedną z najbardziej prestiżowych wśród wszystkich drzwi zewnętrznych oraz wejściowych wewnętrznych od tej marki.Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku. Pomiar oraz montaż wykonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji dowiedzą się Państwo u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do mieszkania

Producent: KR Center

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

-drewniany próg z kolorze skrzydła drzwiowego wyposażony -aluminiowe nakładki oraz uszczelkę -uszczelka
- zamki oraz aż trzy antywyważeniowe bolce - trzy zawiasy wzbogacone tytanową wkładką, które posiadają możliwość regulacji w trzech płaszczyznach -Komplet uzupełnia wizjer.

  • możliwość skrócenia drzwi;

  • dwie różne okleiny na skrzydłach;

  • system jednego klucza;

  • osłonki na zawiasy;

Bezpłatny pomiar Wycena online