Bastion T-56

1 634,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi wejściowe wewnętrzne Bastion T-56

  • Drzwi pochodzą z jednej z najważniejszych w całej ofercie firmy KR Center kolekcji. Stworzona ona została z myślą o Klientach, którzy cenią klasyczne rozwiązania i poszukują drzwi osadzonych w tradycyjnym stylu.

  • Drzwi Bastion t-56 to proste, lecz piękne drzwi, których prostotę przełamują specjalne tłoczenia w skrzydle. To one w subtelny sposób podkreślają elegancję drzwi i sprawiają, że idealnie pasują one do tradycyjnych klatek schodowych, korytarzy w budynkach użyteczności publicznej oraz wielu innych miejscach, gdzie drzwi mają za zadanie oddzielać dane pomieszczenie lub mieszkanie od dalszej części budynku lepiej niż robią to standardowo drzwi wewnętrzne.Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku. Pomiar oraz montaż wykonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji dowiedzą się Państwo u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do mieszkania

Producent: KR Center

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

-drewniany próg z kolorze skrzydła drzwiowego wyposażony -aluminiowe nakładki oraz uszczelkę -uszczelka
- zamki oraz aż trzy antywyważeniowe bolce - trzy zawiasy wzbogacone tytanową wkładką, które posiadają możliwość regulacji w trzech płaszczyznach -Komplet uzupełnia wizjer.

Możliwość zamówienia dwukolorowego skrzydła (inna okleina z jednej strony, inna z drugiej) oraz indywidualnego dopasowania długości i szerokości ("100")

Bezpłatny pomiar Wycena online