Drzwi Coria

od 4 521,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Ciekawa forma i popularna konstrukcja ramowo-płycinowa drzwi Coria, wzbogacona o nowoczesny design, który dobrze odnajduje się przy domach we współczesnym stylu. Oryginalne wykorzystanie wycięć na wkład szybowy, które możemy wypełnić szybą płaską - lustrem weneckim lub szkłem piaskowym.

Zalety drzwi zewnętrznych Coria:

  • wysoka jakość wykonania
  • wartościowe materiały
  • 100% drewna
  • izolacja przed zimnem
  • tłumienie hałasów pochodzących z zewnątrz
  • charakterystyczny i ciekawy kształt

Unikalna forma drzwi wejściowych z pewnością zostanie doceniona przez poszukiwaczy ciekawych kształtów. Już dziś budzi duże zainteresowanie wszystkich, którzy poszukują drzwi wykonanych z klasycznego materiału (drewna) przy jednocześnie nowoczesnym designie.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: DOOR'SY

enter image description here enter image description here - Szerokość ościeżnicy stałej: 100 mm. - Stabilizator: umieszczony w ramiaku, wykonany z metalu. - Wkład szybowy: bezpieczny, umożliwiający wybór lustra weneckiego i szkła piaskowanego, wkład rodzaju trzykomorowego czteroszybowego. - Zawiasy: od szwajcarskiej firmy SFS, dające się regulować w trzech płaszczyznach, posiadające zabezpieczenie przed wykręceniem, ozdobione specjalnymi nakładkami. - Klamka: dobra jakościowo, wykonana ze starego złota o długim szyldzie w kolorze satyny. - Wkładki patentowe: rewolucyjny system jednego klucza, górna wkładka z gałką. - Komplet kluczy: do dyspozycji dołączamy 6 sztuk. - Próg: wykonany z aluminium.

Bezpłatny pomiar Wycena online