DRZWI FIORD FD 08 WĘGRZYN

5 535,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 08

Oto kolejne nowości z inspirowanej stylem skandynawskim kolekcji producenta drzwi zewnętrznych Węgrzyn. Widoczny tutaj model stworzony został dla miłośników nowoczesnego designu oraz solidnej konstrukcji, w której najnowsze technologie łączą się z tym, co godne zaufania od wielu lat.

  • NATURALNE PIĘKNO DREWNA ORAZ FASCYNUJĄCA ORYGINALNOŚĆ PRZESZKLEŃ

Węgrzyn oferuje rozwiązania, na które nie zdecydowało się dotąd zbyt wielu producentów - nie tylko sięga po tradycyjne drewno w swojej produkcji, ale również nie boi się łączenia go z nowoczesnymi przeszkleniami.

  • NOWOCZESNY DESIGN

Wybór drzwi zewnętrznych Fiord 08 to z całą pewnością coś, na co zdecydują się miłośnicy współczesnego designu, osoby pragnące stworzyć wokół siebie naprawdę wyjątkową przestrzeń.

Informujemy również, że na naszej stronie dostępne są również inne nowości z tej oraz wielu innych kolekcji. Zapraszamy do ich sprawdzenia.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online