DRZWI FIORD FD 09 WĘGRZYN

5 535,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 09

Eleganckie, a przy tym również świetnie pasujące do niezobowiązującego stylu nowoczesnego. Pasować będą zarówno do współcześnie budowanych domów, jak i wymagających zachowania bardziej klasycznego stylu budynków. Odnajdą się wszędzie tam, gdzie liczy się ciekawy efekt wizualny.

  • SKANDYNAWSKIE INSPIRACJE

Cała kolekcja Fiord od producenta Węgrzyn inspirowana była stylem skandynawskim, który wyróżnia się przede wszystkim prostotą, naturalnymi materiałami oraz dużą ilością światła. Śmiało przyznać można, że producent bardzo oryginalnie wplótł do swojej oferty wszystkie te elementy.

  • NATURALNOŚĆ DREWNIANYCH DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Drzwi zewnętrzne Fiord 09 zostały w 100% wykonane z naturalnego drewna, co sprawia, że wyróżnia je wysoki poziom izolacji cieplnej oraz oryginalny wygląd. Drewno to jednocześnie gwarancja zachowania naturalnego ułożenia słojów drewna.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online