DRZWI FIORD FD 11 WĘGRZYN

5 359,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 11

Stworzone z myślą o tych, którzy poszukują śmiałych wzorów, dopracowane w najmniejszych szczegółach oraz oferujące poza zniewalającym wyglądem również jakość, która zapewni mieszkańcom domu najwyższy poziom ochrony oraz komfortu.

  • WYSOKI POZIOM IZOLACJI TERMICZNEJ DZIĘKI NATURALNYM MATERIAŁOM

Drzwi zewnętrzne Fiord 11 wykonane zostały z drewna, co sprawia, że ich parametry izolacyjne są niezwykle wysokie. Efektem tego jest możliwość oszczędzenia na energii cieplnej w trakcie okresu grzewczego. Warto też dodać, że poza izolacją termiczną drzwi wejściowe Fiord chronią także przed przedostawaniem się do wnętrza domu hałasów.

  • NATURALNE PIĘKNO DREWNIANYCH DRZWI

Drewno to wysoka jakość oraz piękno. Drzwi zewnętrzne dzięki temu, że wykonane zostały z drewna, prezentują się wyjątkowo - każdy pojedynczy drewniany element ma swoje własne ułożenie słojów, nadane mu przez naturę.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Podana cena nie obejmuje ceny dostawki.

Bezpłatny pomiar Wycena online