DRZWI FIORD FD 13 WĘGRZYN

5 183,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 13

Drzwi robią niesamowite wrażenie na każdym, kto ma okazję przyjrzeć się im z bliska. Piękno drewna, oryginalność wykorzystanych tutaj form oraz możliwość dokupienia dostawki z przeszkleniem, które dodatkowo ożywi wnętrze domu.

  • DRZWI ZEWNĘTRZNE FIORD 13 - SZCZĘŚLIWY WYBÓR

Do tego, że drzwi zewnętrzne z kolekcji Fiord od producenta Węgrzyn są piękne, nikogo przekonywać nie trzeba. Ich wykonanie nie budzi żadnych wątpliwości, na pierwszy rzut oka widać bowiem, że to drzwi wykonywane z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły.

  • WYKONANIE, KTÓRE WIELE MA DO ZAOFEROWANIA

Tym, na co warto zwrócić uwagę dodatkowo, jest ich konstrukcja. Drzwi zrobione zostały z prawdziwego drewna, dzięki czemu ich parametry izolacyjne są tutaj bardzo wysokie. Efekt to zawsze ciepły dom, w którym panuje cisza oraz spokój.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup drzwi z tej kolekcji, bardzo chwalą sobie izolację termiczną w okresie grzewczym - proporcjonalnie do zwiększania się komfortu przebywania w domu maleją koszty zużywanej energii cieplnej.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Dostawka jest dodatkowo płatna. O szczegóły prosimy pytać mailowo lub telefonicznie.

Bezpłatny pomiar Wycena online