DRZWI FIORD FD 16 WĘGRZYN

5 535,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 16

Połączenie naturalnych materiałów, wysokiej klasy designu oraz staranności, z którą od początku do końca wykonywane są drzwi zewnętrzne z kolekcji Fiord. Wszystko to sprawia, że drzwi Fiord są jednymi z najczęściej wybieranymi spośród całej oferty drzwi wejściowych od tego producenta.

  • STYL SKANDYNAWSKI

Kolekcja inspirowana jest stylem skandynawskim, który słynie z drewnianych elementów, łączenia bieli i dużej ilości światła, finalnie tworzenia minimalistycznego wyglądu wraz z jego przytulnością - tak świetnie sprawdzającą się w przypadku nowoczesnych domów.

  • ELEGANCJA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jednak dzięki staranności, z którą Węgrzyn podszedł do całej kolekcji, możemy stosować drzwi wejściowe Fiord nie tylko do domów, ale również do budynków firmowych i oficjalnych. Są one połączeniem elegancji z nowoczesnością.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Cena nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z zakupem naświetla. Zmienia się ona również pod wpływem wymiany drewna Dąb Plus na Dąb 100%. Wszelkie szczegóły dostępne po skontaktowaniu z naszymi sprzedawcami.

Bezpłatny pomiar Wycena online