DRZWI FIORD FD 41 WĘGRZYN

4 743,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

  • DRZWI FIORD FD 41 WĘGRZYN - DREWNIANE DRZWI DO DOMU

Głównym atutem drzwi Węgrzyn jest ich wysoka jakość. Są to drzwi wykonane z drewna, które dzięki naturalnym parametrom izolacyjnym tego materiału pozwalają cieszyć się oszczędnością energii cieplnej w okresie grzewczym. Drzwi z drewna wyróżniają się również swoją trwałością, dając przy tym pewność, że mimo upływu lat wciąż prezentowały się będą olśniewająco.

DRZWI FIORD FD 41 WĘGRZYN najlepiej prezentują się wraz ze szklaną dostawką. Połączenie szkła i drewna jest dziś jednym z najatrakcyjniejszych trendów w architekturze. Świetnie wpisuje się w klimat stylu skandynawskiego i pozwala na stworzenie wyjątkowego wejścia do swojego domu lub firmy.

UWAGA! Koszty dostawki nie są wliczone w podaną tu cenę drzwi Węgrzyn.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online