DRZWI FUTURE F 08 WĘGRZYN

od 4 083,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Eleganckie drzwi drewniane producenta Węgrzyn sprawdzą się zarówno w nowoczesnych domach, jak i tych wykonanych w tradycyjnym stylu. Klienci, którzy już zdecydowali się na ich wybór, chwalą sobie efekt, jaki w ten sposób uzyskali.

  • Drzwi zewnętrzne choć utrzymane w tradycyjnym stylu poprzez swój materiał (100% drewna), to mają w sobie ducha nowoczesności. Jednocześnie pozytywnie wyróżniają się na tle pozostałych drzwi.

  • Właściwości izolacyjne drewna sprawiają, że drzwi pozwalają na energooszczędność i upragnioną ciszę w domu.Firma Gama specjalizuje się w montażu drzwi w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here - dbają o bezpieczeństwo za pomocą bolców antywłamaniowych, - zamontowane zostały kołki wzmacniające, - uszczelka drzwiowa chroni przed zimnem i hałasem; - poczwórne zawiasy w drzwiach nadają się do swobodnej regulacji, - w zawiasach dodatkowo znajduje się wkładka teflonowa, - izolacją w drzwiach jest polistyren XPS 60 mm - trwały, bezpieczny i skuteczny; - drzwi posiadają 2 niezależne zamki; - wykonane zostały w 100% drewniane, klejone warstwowo drewnem o naturalnym pochodzeniu, grubość płyty wynosi 78 mm; - przeszklenie to bezpieczny wysokiej jakości antisol 5 mm, który możemy też wymienić na lustro weneckie; - drzwi polakierowane metodą natryskową dają efekt równomiernie pomalowanej powierzchni, wysokiej jakości lakiery i podkłady pochodzą od firmy SIKKENS;

Bezpłatny pomiar Wycena online