DRZWI FUTURE F 13 WĘGRZYN

3 951,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Future 13

Jeśli widzieliście już model Future 12 i to on wydawał wam się maksymalnie oddający ducha nowoczesności, to przyjrzycie się koniecznie bliżej drzwiom zewnętrznym Future 13.

Nieregularna linia, świetnie dopasowany do całości uchwyt - również przechylony - oraz dodatkowe przeszklenia wraz z aplikacją w szkole.

  • PODRÓŻ W PRZYSZŁOŚĆ

Drzwi zewnętrzne Future 13 będą idealne dla wszystkich, którzy projektują właśnie dom i stawiają na śmiałe, ciekawe rozwiązania. To drzwi, na jakie każdy zwróci uwagę, doceniając ich innowacyjność oraz styl.

  • NOWOCZESNY WYGLĄD I NOWOCZESNA KONSTRUKCJA

Producent drzwi Węgrzyn postawił w swoim projekcie nie tylko na nowoczesne modele, ale również na konstrukcje, które pozwalają cieszyć się maksymalną wygodą. Drzwi chronią przed utratą ciepła, a dzięki najwyższej jakości zabezpieczeniom stanowią solidną ochronę przed włamaniem.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Uwaga! Dostawki oraz aplikacje w skrzydle oraz aplikacje w szkle nie zostały wliczone w podaną tutaj cenę. Ta stanowi minimalną wartość dotyczącą podstawowego skrzydła.

Bezpłatny pomiar Wycena online