DRZWI FUTURE INOX FI01A

od 4 075,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI FUTURE INOX FI01A - DRZWI WIKĘD - WROCŁAW, OLEŚNICA, SYCÓW

Najnowsza kolekcja drzwi wejściowych Wikęd to propozycja stworzona z myślą o wszystkich, którym zależy na wysokiej jakości drzwi w korzystnej cenie. Drzwi stalowe Wikęd nie tylko zachowują swoje oryginalne piękno na długi czas, ale też gwarantują wytrzymałość na zniszczenia oraz warunki atmosferyczne.

Drzwi FUTURE INOX FI01A prezentują się bardzo stylowo, co zawdzięczać możemy zlicowaniu ramki INOX ze skrzydłem drzwi oraz możliwością wyboru dwóch odmiennych od siebie kolorów oklein.

Więcej propozycji drzwi wejściowych Wikęd znajdziesz na naszej stronie. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą drzwi, ale proponujemy kompleksowe rozwiązania - pomiar, dowóz oraz montaż drzwi na terenie Dolnego Śląska (Wrocław, Oleśnica, Syców). Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi dostępne w wersjach: Premium, Optimum i Termo Prestige Lux.

Zobacz w większym rozmiarze >

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Bezpłatny pomiar Wycena online