DRZWI FUTURE INOX FI06B

od 4 548,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI FUTURE INOX FI06B - DRZWI Z PRZESZKLENIEM WIKĘD

Drzwi wejściowe z przeszkleniem to idealny wybór dla tych, którym zależy na wpuszczeniu dodatkowej ilości światła do swojego wnętrza. Wybór zalecany wszędzie, gdzie przedsionki i korytarze pozbawione są okien. Dzięki przeszkleniu w skrzydle drzwi cieszyć się możemy dodatkowym dziennym światłem, optycznie powiększającym wnętrze domu, a także wnoszącym do niego więcej ciepła.

DRZWI FUTURE INOX FI06B polecamy wszystkim, którzy w trakcie wyboru idealnych dla siebie drzwi wejściowych stawiają zarówno na wygląd, jak i funkcjonalność drzwi zewnętrznych. Wykonane zostały one ze stali, dzięki czemu dają możliwość cieszenia się nimi przez długi czas.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi dostępne w wersjach: Premium, Optimum i Termo Prestige Lux.

Zobacz w większym rozmiarze >

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Bezpłatny pomiar Wycena online