DRZWI FUTURE INOX FI06D

od 4 849,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI FUTURE INOX FI06D - DRZWI WEJŚCIOWE WIKĘD

Drzwi wejściowe powinny być przede wszystkim odporne na włamania oraz wyróżniające się świetną izolacją akustyczno-termiczną. Dla wielu klientów równie ważnym staje się estetyczny wygląd drzwi, który pozwoliłby na stworzenie ciekawego efektu. Wszystkim, którym zależy na znalezieniu idealnych drzwi wejściowych, polecamy drzwi wejściowe WIKĘD.

DRZWI FUTURE INOX FI06D pochodzą z najnowszej kolekcji tego producenta, dzięki czemu są one wykonane w najnowszej technologii. To znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno w jakości wykonania drzwi, jak i ich wyglądzie.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi dostępne w wersjach: Premium, Optimum i Termo Prestige Lux.

Zobacz w większym rozmiarze >

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Bezpłatny pomiar Wycena online