DRZWI FUTURE INOX FI07B

od 4 548,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI FUTURE INOX FI07B - DRZWI WEJŚCIOWE WIKĘD

Drzwi wejściowe WIKĘD tworzone są z myślą o współczesnych klientach, którym równie mocno zależy na jakości drzwi, jak i na ich wyglądzie. Drzwi z kolekcji FUTURE INOX świetnie wpisują się w potrzeby nowoczesnego designu, dając możliwość stworzenia niepowtarzalnego wejścia do domu. Dzięki innowacyjnej technologii, w wyniku której zlicowana została ramka INOX z powierzchnią drzwi, całość jest równa i estetyczna.

DRZWI FUTURE INOX FI07B dostępne są w wielu różnych kolorach do wyboru. Istnieje także możliwość wyboru standardu wyposażenia drzwi, dzięki czemu możemy dobrać poziom izolacji akustyczno-termicznej oraz poziomu zabezpieczeń przed włamaniem do swoich potrzeb.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi dostępne w wersjach: Premium, Optimum i Termo Prestige Lux.

Bezpłatny pomiar Wycena online