DRZWI FUTURE INOX FI07D

od 4 849,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

DRZWI FUTURE INOX FI07D - DRZWI ZEWNĘTRZNE WIKĘD

Nowoczesne drzwi zewnętrzne WIKĘD, które nie tylko prezentują się wspaniale, ale również pozwalają cieszyć korzyściami płynącymi z wytrzymałej konstrukcji. Solidne wykonanie drzwi staje się powodem dobrej izolacji akustycznej oraz termicznej, a ponadto dzięki bogatemu wyposażeniu drzwi w elementy przeciwwłamaniowe również ochroną przed włamaniami.

DRZWI FUTURE INOX FI07D pochodzą z najnowszej kolekcji drzwi WIKĘD - FUTURE INOX. Tym, co wyróżnia tę serię drzwi od innych proponowanych w ofercie producenta, jest innowacyjne zlicowanie ramki INOX z powierzchnią skrzydła.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

Drzwi dostępne w wersjach: Premium, Optimum i Termo Prestige Lux.

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online