DRZWI FUTURE INOX FI10A

od 4 445,34 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI FUTURE INOX FI10A - DRZWI STALOWE WIKĘD

Wysoka jakość wykonania oraz elegancja, dzięki której cieszyć się możesz doskonale prezentującym się wejściem do domu. Drzwi stalowe WIKĘD polecane są wszystkim tym, którzy poszukują solidnych rozwiązań w dobrej cenie. W odróżnieniu od drzwi drewnianych drzwi stalowe lepiej radzą sobie z uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi - lepiej znoszą wilgoć oraz mróz.

DRZWI FUTURE INOX FI10A są dopasowaną do potrzeb współczesnych Klientów propozycją nowoczesnych drzwi wejściowych. Oryginalny design łączący się z minimalistycznym zdobieniem w postaci przeszklenia sprawia, że drzwi dobrze wyglądały będą w obecnie projektowanym budownictwie.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online