DRZWI GLASS G 50 WĘGRZYN

4 699,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Glass 50 - Węgrzyn

Drzwi zewnętrzne z kolekcji Glass to połączenie drewnianego skrzydła z ciekawym przeszkleniem w nowoczesnej formie. Do wyboru jest kilka rodzajów szyb, wśród których każdy znajdzie to odpowiednie dla siebie.

  • SZYBA W WERSJI ANTISOL LUB REFLEX

Do wyboru jest między innymi modny i praktyczny antisol, czyli szkło, które chroni przed światłem. Jest subtelnie zabarwione na brązowo, dzięki czemu świetnie komponuje się z drewnianą okleiną. Dzięki niej wewnątrz domu nie robi się gorąco i duszno - szyby zapobiegają przegrzewaniu.

Inną z zaproponowanych opcji jest reflex, inaczej zwany stopsolem. Na zewnętrznej stronie nanosi się tlenki metali. Co ważne, osoba stojąca za drzwiami nie widzi tego, co wewnątrz, lecz swoje odbicie. To rozwiązanie często wybierane jest w domach, w których istotne jest zachowanie prywatności.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online