DRZWI INOX 3D I 102 WĘGRZYN

od 3 564,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

ELEGANCJA POŁĄCZONA Z JAKOŚCIĄ

Drzwi płytowe INOX 3D 102 z powodzeniem sprawdzą się jako wizytówka tych najbardziej eleganckich domów, których właściciele poszukują produktu o nowoczesnym designie, któremu jednocześnie można zaufać w kwestiach jego funkcjonalności.

  • WYKONANE W 100% Z DREWNA

Takie są właśnie drzwi płytowe INOX 3D 102 - wysoka jakość, charakterystyczna forma, ceniony w produkcji drzwi materiał - drewno oraz elementy zapewniające drzwiom trwałość, doskonałą termoizolację i zabezpieczenie przed włamaniami.

  • KOMFORTOWE I ENERGOOSZCZĘDNE

Nie bez powodu drewno jest jednym z najbardziej cenionych materiałów, a jego popularność nie spada mimo upływu lat. Materiał ten zapewnia mieszkańcom domu komfort, eliminuje nieprzyjemne dźwięki z zewnątrz i wpieranie racjonalne zużywanie energii cieplnej.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: Węgrzyn

enter image description here - wykonane w 100% z drewna skrzydło drzwi o grubości 78 mm; - przeszklenie to bezpieczny wkład szybowy antisol 5 mm (można wymienić na: lustro weneckie/szkło P4/reflex); - cztery zawiasy w drzwiach z opcją ich regulacji na trzech płaszczyznach, posiadają zabezpieczenia przed włamaniem, z wkładką teflonową; - wypełnienie: polistyren XPS 60 mm - trwała i sprawdzona metoda, pozwalająca osiągnąć doskonałe efekty izolacyjne; - lakiery i podkłady w wykończeniu od firmy SIKKENS; - 2 niezależne zamki z 3 bolcami antywłamaniowymi, dodatkowo kołki wzmacniające; - solidna i sprawdzona uszczelka drzwiowa Q-Lon;

Bezpłatny pomiar Wycena online