DRZWI INOX I 17 WĘGRZYN

od 4 470,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi płytowe INOX firmy Węgrzyn to trwała i sprawdzona konstrukcja, która wykonana została w 100% z drewna. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko doskonałym designem drzwi, ale i ich funkcjonalnością.

  • DOBRY WYBÓR

Wybierając drzwi płytowe INOX od firmy Węgrzyn mamy pewność, że to trwały produkt, który służyć nam będzie przez wiele kolejnych lat. Decyduje o tym solidne wykonanie i sprawdzony materiał, szanowany w stolarce drzwiowej od dawna.

  • KOMFORT MIESZKAŃCÓW

Drewno to tworzywo, które wyróżnia się spośród pozostałych doskonałymi parametrami izolacyjnymi, chroniąc przed niepożądaną temperaturą, pozwalając oszczędzić energię cieplną i jednocześnie zmniejszyć koszty, które wynikały z jej utraty. To, co równie ważne, to izolacja akustyczna, która decyduje o minimalizowaniu przedostawania się hałasu z zewnątrz do budynku.

  • CIEKAWY DESIGN

Drzwi zewnętrzne płytowe INOX poprzez swój unikalny kształt i atrakcyjny kolor niebywale nadadzą wejściu do domu nowego charakteru, przyciągając spojrzenia gości.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

ZAWIASY: w drzwiach zamontowano cztery zawiasy, które możliwe są do regulowania w trzech płaszczyznach oraz posiadają wkładkę teflonową; - SZKŁO: elementy szklane w drzwiach to szyba antisol wysokiej jakości o grubości 5 mm lub reflex/lustro weneckie/szkło P4; - PŁYTA: skrzydło drzwi wykonane w 100% z drewna naturalnego pochodzenia, klejonego warstwowo i posiadającego grubość 7,8 cm; - WYPEŁNIENIE: polistyren XPS 60 mm w płycie, jako wypełnienie termoizolacyjne, zwiększające komfort mieszkańców; - LAKIERY: drzwi zostały pokryte lakierami wysokiej jakości oraz podkładami, które pochodzą od renomowanej marki SIKKENS, malowane czterowarstwowo, wszystkie warstwy nakładane był metodą natryskową, co zapewnia równomierny efekt - ZAMKI: zamontowano w drzwiach dwa niezależne od siebie zamki, trzybolcowe z zaczepem regulowanym, bezpieczne;

Bezpłatny pomiar Wycena online