DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE RP 003 WĘGRZYN

od 4 188,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Tradycyjne drzwi wykonane w konstrukcji ramowo-płycinowej, pochodzące od producenta drzwi drewnianych Węgrzyn. Od początku zyskują uwagę gości, stają się świetnym przedłużeniem dobrze urządzonych domów w tradycyjnym stylu. U typowo nowoczesnych z geometrycznymi formami budowli mogą się nie sprawdzić.

  • Dużym plusem drzwi ramowo płytowych 003 jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Drzwi drewniane to lepsza izolacja, zwiększona trwałość i wygląd, który chwali sobie wiele zadowolonych z zakupu Klientów.

  • W ten sposób drzwi ramowo płytowe 003 stają się doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują sprawdzonych od lat zastosowań, którym można zaufać.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here - skrzydła drzwi to 100% naturalnego drewna sosnowego lub dębowego, klejone warstwowo i obłogowione, posiadają grubość 68 mm; - sandwicz o grubości 3,4 cm jako forma wypełnienia termoizolacyjnego, dodatkowo ocieplany został polistyrenem XPS 26 MM + 2x9 mm płytą sosnową; - w standardzie dwa zamki [niezależne]; - bezpieczny wkład szybowy antisol 5 mm, istnieje opcja wymiany na lustro weneckie/szkło P4; - 4 zawiasy z wkładką teflonową, regulowane w 3 płaszczyznach, zaczep regulowany, bolce antywłamaniowe; - kołki wzmacniające; - producentem wysokiej jakości podkładów i lakierów jest firma SIKKENS, której produkty nakładane są metodą natryskową na powierzchnię, ten sposób pozwala na równomierne pomalowanie;

Bezpłatny pomiar Wycena online