DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE RP 035 WĘGRZYN

od 3 986,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Ciekawy wzór na wykonanych w tradycyjnym stylu drzwiach stanowi przełamanie ich klasycznego wyglądu. Nieszablonowe połączenie sprawdza się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w tradycyjnych projektach domów.

Zaletą drzwi drewnianych firmy Węgrzyn jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Drewno cechują wysokie właściwości izolacyjne, co pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz i zapobiec przedostawaniu się nieprzyjemnych hałasów z zewnątrz. Dla wielu mieszkańców, którzy wybrali drzwi zewnętrzne wykonane z drewna, stały się one doskonałym wyborem na całe lata, zapewniając komfort, bezpieczeństwo i elegancki wygląd.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Drzwi wykonane zostały z drewna naturalnego pochodzenia. Mamy do wyboru sosnę (tj. wysokiej jakości drewno sosnowe) lub dąb. W obu przypadkach jest to drewno klejone warstwowo - obłogowane. Grubość konstrukcji wynosi 6,8 cm. Wraz z wysokiej jakości wypełnieniem termoizolacyjnym dba o komfort mieszkańców. Wypełnieniem jest tu sandwicz o grubości 3,4 cm, który specjalnie ocieplony jest też polistyrenem XPS 26 MM. Wbudowana w to została też płyta sosna Carolina.

Szklane elementy to bezpieczny wkład szybowy (0,5 cm).

Bezpłatny pomiar Wycena online