Drzwi Rimini

od 4 984,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Szukasz czegoś bardziej nowoczesnego? Sprawdź Drzwi Murlo.

Drzwi zewnętrzne Rimini to estetyczne drzwi, stylizowane na tradycyjny styl - znany ze swojego szyku i elegancji, najważniejszym aspektem jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Drzwi Rimini to produkt drewniany, który jest przyjazny dla środowiska i wygodny w użytkowaniu.

Wysokie właściwości izolacyjne wpływają na komfort mieszkania w domu, w jakim zostały zastosowane. Coraz częściej producenci drzwi stawiają na to, by zapewnić jak największą energooszczędność. W przypadku drzwi wejściowych Rimini cel został osiągnięty:

  • aż 90 mm grubości
  • specjalne uszczelki w płycie drzwi, ościeżnicy i progu (maksimum izolacji)
  • drewno wyróżnia się spośród pozostałych materiałów wysoką izolacją
  • zapewniona jest ochrona przed zimnym powietrzem
  • hałasy z zewnątrz zostają stłumione W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: DOOR'SY

enter image description here enter image description here

drzwi drewniane, gdzie płyta ma aż 90 mm grubości - futryna o szerokości 100 mm - stylowa klamka od niemieckiej firmy Hoppe - London ze starego złota - dwa zamki niezależne - dwie wkładki patentowe , górna z wkładek z gałką - w zestawie aż 6 kluczy - próg wykonany z aluminium posiadający uszczelkę - wyprodukowany z metalu stabilizator w ramiaku w drzwiach - wysokiej jakości wkład szybowy bezpieczny, antywłamaniowy, samodzielny wybór (według gustu klienta) między szkłem piaskowanym a lustrem weneckim - 3 zawiasy szwajcarskiej firmy SFS z wygodną opcją dopasowywania ich w 3 płaszczyznach - zawiasy są bezpieczne - mają zabezpieczenie przed wykręceniem

  • inox z obu stron, nierdzewny
Bezpłatny pomiar Wycena online