Drzwi Wzór 34

od 2 923,14 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne od firmy Wikęd, Wzór 34

Klasyczny, piękny, doskonały: tak w trzech słowach można podsumować wzór, który właśnie oglądasz. Firma Wikęd postarała się, by jej produkty odznaczały się wysoką jakością i mogły każdemu z nas pozwolić na realizację jego marzeń.

  • Zdecydowana większość oferty od tego producenta (dostępnej tutaj) obejmuje wzory nowoczesne, pasujące do współczesnego budownictwa. Natomiast wzór 34, jak również trzy inne wzory z tej kolekcji, jako jedyny oznacza się swoją klasyczną formą. Pasuje do domów w standardowym budownictwie. Pomaga odświeżyć dotychczasową aranżację lub zbudować dom w stylu retro i klasycznym.

Wysoka jakość i izolacja

  • Wzór jest doskonały, lecz tym, co przekonuje Klientów do kupna drzwi zewnętrznych od Wikęd, jest wysoka jakość. Odpowiednie wykonanie, zastosowanie specjalnych elementów, jakie dbają przede wszystkim o izolację termiczną. To dzięki nim drzwi zapewniają komfort, jakiego potrzebujesz.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

wkładko-gałka lub wkładka obustronna WILKA; - do drzwi okapnik; - automatyczna uszczelka; - specjalnie uszczelnienie w progu; - zasuwnica z zamkiem głównym i językiem centralnym; - rodzaj klamki PRIME TAHOMA MANITOBA MAGNUS; - dodatkowo ryglowanie dolne uruchamiane kluczem; - potrójne zaczepy; - zawiasy mają nakładki; - próg ocieplany; - zestaw montażowy; - sześć bolców przeciwwyważeniowych;

  • ościeżnica + 2 uszczelki / zwiększona izolacja cieplna;
  • drzwi zostały wypełnione pianką, jej typ: poliuretanowa;
  • ryglowanie górne uruchamiane kluczem z dodatkowym językiem górnym;
Bezpłatny pomiar Wycena online