DRZWI WZÓR 41

od 2 260,94 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne od firmy Wikęd - Wzór 41

Popularność drzwi zewnętrznych od firmy Wikęd nie wzięła się znikąd - tym, czym producent zyskał w oczach Klientów najsilniej, jest wysoka jakość połączona z eleganckim wyglądem drzwi. W przypadku wzoru 41 widzimy wyraźnie, że nowoczesność łatwo połączyć można z tradycyjnymi okleinami, tworząc w efekcie wygląd wejścia do domu, który oczaruje każdego.

  • Drzwi zewnętrzne z przeszkleniami - subtelnie, lecz skutecznie

Skrzydło drzwi zewnętrznych 41 wzbogacone zostało o przeszklenia. Dzięki temu całość nabrała lekkości, a przy tym również charakteru. Przeszklenia poza ich funkcją estetyczną mają jeszcze inne zadanie, a mowa o wprowadzeniu do wnętrza światła. Choć jego ilość przy tak drobnym przeszkleniu nie będzie duża, to uzyskany efekt będzie i tak jak najbardziej spektakularny.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi dostępne są w kilku standardach. Podana tutaj cena dotyczy wersji PREMIUM. W jej skład wchodzi wytrzymała ościeżnica wraz z uszczelką, skrzydło o grubości 54 mm, które wypełnione zostało pianką poliuretanową oraz potrzebne akcesoria: bolce przeciwwyważeniowe, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, klamka oraz zamki.

Bezpłatny pomiar Wycena online