DRZWI ZEBRANO Z 13 WĘGRZYN

4 558,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI ZEBRANO Z 13 WĘGRZYN

Oto idealny sposób na to, jak podkreślić wyjątkowość wejścia do domu przy jednoczesnym zapewnieniu sobie komfortu oraz bezpieczeństwa. Ciekawy wygląd DRZWI ZEBRANO Z 13 WĘGRZYN jest zasługą wstawki z egzotycznego drewna zebrano o charakterystycznym usłojeniu.

Tym zaś, co czyni drzwi Węgrzyn prawdziwe godnymi zakupu, jest ich wysoka jakość. Wykonane są one z wysokogatunkowego drewna, które odporne jest na zniszczenie poprzez zastosowanie odpowiedniej jego impregnacji na etapie produkcji.

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania pozwalają na uzyskanie maksymalnie wysokiej izolacji akustycznej oraz termicznej, co bezpośrednio przekłada się na komfort mieszkańców. O bezpieczeństwo w drzwiach wejściowych Węgrzyn dbają wysokiej klasy zamki oraz specjalne bolce przeciwwyważeniowe. Oto drzwi, którym można zaufać.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

Bezpłatny pomiar Wycena online