MAR-TOM WK 45/40B WITRAŻ

1 225,83 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

MAR-TOM WK 45 - ELEGANCKIE DRZWI PRZESZKLONE

Drzwi zewnętrzne MAR-TOM to przede wszystkim wybór sprawdzony i godny polecenia. Drzwi prezentują się elegancko w domach nowoczesnych, gdzie zachowany został styl standardowy. Znaczy to tyle, że drzwi zewnętrzne od tego producenta najczęściej wybierają osoby, które pomimo zbudowania właśnie nowego, funkcjonalnego domu, stawiają w nim raczej na klasyczne rozwiązania, nie wybiegając z aranżacją wnętrza za daleko w przód.

Wysoka klasa wyposażenia

Dużym plusem całej konstrukcji jest wyposażenie. Drzwi mają w sobie wszystko to, co wysokiej klasy drzwi zewnętrzne mieć powinny. Szczegóły poszczególnych standardów wyposażenia poznasz w opcjach w standardzie i z dopłatą poniżej.

  • Bezpieczeństwo oraz komfort

Chronią przed włamaniem dzięki wysokiej klasy zamkom, pozwalają nam poczuć się komfortowo po dniu w pracy, gdy wracamy do wypełnionego ciszą domu oraz sprawiają, że dotychczasowe utraty ciepła zostają zminimalizowane. W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

przeszklenia

Zobacz w pełnym rozmiarze NORDIC 55 >>

drzwi nordic 55 mar-tom

Zobacz w pełnym rozmiarze ARKTIC 72 >>

drzwi arktic 72 mar-tom

Zobacz w pełnym rozmiarze PASSIVE 90 >>

drzwi passive 90 mar-tom

Za dopłatą możliwe jest również wstawienie zamka listwowego do wersji OPTIMAL.

Bezpłatny pomiar Wycena online