MAR-TOM WK 45/40B WITRAŻ

1 599,93 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

MAR-TOM WK 45 - ELEGANCKIE DRZWI PRZESZKLONE

Drzwi zewnętrzne MAR-TOM to przede wszystkim wybór sprawdzony i godny polecenia. Drzwi prezentują się elegancko w domach nowoczesnych, gdzie zachowany został styl standardowy. Znaczy to tyle, że drzwi zewnętrzne od tego producenta najczęściej wybierają osoby, które pomimo zbudowania właśnie nowego, funkcjonalnego domu, stawiają w nim raczej na klasyczne rozwiązania, nie wybiegając z aranżacją wnętrza za daleko w przód.

Wysoka klasa wyposażenia

Dużym plusem całej konstrukcji jest wyposażenie. Drzwi mają w sobie wszystko to, co wysokiej klasy drzwi zewnętrzne mieć powinny. Szczegóły poszczególnych standardów wyposażenia poznasz w opcjach w standardzie i z dopłatą poniżej.

  • Bezpieczeństwo oraz komfort

Chronią przed włamaniem dzięki wysokiej klasy zamkom, pozwalają nam poczuć się komfortowo po dniu w pracy, gdy wracamy do wypełnionego ciszą domu oraz sprawiają, że dotychczasowe utraty ciepła zostają zminimalizowane. W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Za dopłatą możliwe jest również wstawienie zamka listwowego do wersji OPTIMAL.

Bezpłatny pomiar Wycena online