Drzwi Arte B 40

253,30 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Poszukiwania drzwi często przypominają poszukiwania bez końca - nie tylko ilość modeli przeraża, ale i samych producentów. Trudno przy tym stwierdzić, komu warto zaufać i na jakie drzwi zdecydować się.

  • Jeśli chodzi o drzwi pokojowe, jednym z liderów w tej kategorii jest producent drzwi DRE. To jedyna taka okazja na rynku, gdzie jakość wypada tak dobrze na tle ceny. O ofercie powiedzieć można, że jest więcej niż tylko korzystna. Rzadko zdarza się, że otrzymujemy produkt naprawdę wysokiej jakości w tak atrakcyjnej cenie! Pod tym względem DRE to z pewnością warty uwagi producent.

  • Druga rzecz, to sam rodzaj drzwi. Model Arte B jest wyjątkowy. Uwagę przyciąga ich kolor, technika wykonania oraz ilość przeszkleń. Kolekcja obejmuje różne ułożenia szyb, by każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online