Drzwi Arvik Style

od 424,84 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

DRZWI POKOJOWE ARVIK STYLE

  • Jedne z najbardziej pożądanych dziś drzwi pokojowych na rynku - idealne w swym białym odcieniu, proste w formie i piękne przy tym jednocześnie, wykonane z użyciem wysokiej jakości materiałów, niezwykle starannie i z wyczuciem.

  • Niewątpliwie drzwi pokojowe, które proponuje nam marka Vasco Doors, odbiegają od wielu powszechnie proponowanych drzwi. Ich największymi zaletami jest m.in. nowoczesna technologia, będąca znakiem rozpoznawczym firmy. Chodzi o stworzenie drzwi laminowanych, które nie mają łączonych na krawędzi przylgi materiałów, co czyni je o wiele bardziej estetycznymi i eleganckimi.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - wpuszczany zamek z różnymi opcjami do wyboru (klucz/blokada/wkładka); - ramiaki w drzwiach wykonane zostały z płyty MDF; - okleina na drzwiach została ułożona w taki sposób, że nie łączy się na krawędziach - metoda obwiedniowa; - potrójne zawiasy; - dwuszybowy pakiet hartowanego szkła satinato - przygotowanie do skrótu: 40 mm

  • szczelina wentylacyjna

  • osłonki na zawiasy

  • za dopłatą klamka

Bezpłatny pomiar Wycena online