Drzwi Blanco 60

526,15 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi Blanco - doskonałość w każdym calu

  • Drzwi pokojowe Blanco wyróżnia śnieżnobiały odcień, który nadaje im perfekcyjnego wyglądu - zastosowane w pomieszczeniu wnoszą do niego powiew nowoczesności, czystości oraz jasności. Białe drzwi to dość silny trend, który utrzymuje się w domach już od jakiegoś czasu. Nic nie wskazuje na to, by przestał być popularny. Tym jednak, co w białych drzwiach jest niezwykle ważne, jest ich nieskazitelność - producent drzwi DRE zadbał o to, by drzwi z jego kolekcji zachwycały swoim kolorem na długo.

  • Solidnie wykonana konstrukcja pozwala na komfortowe korzystanie z tego modelu. Co więcej, specjalne zabezpieczenia koloru dbają o to, by drzwi pozostały w niezmienionym stanie. Drzwi Blanco TOP to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują czegoś jednocześnie pięknego i trwałego.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online