Drzwi Calypso W04

od 792,92 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Calypso - subtelne piękno

Drzwi Calypso to przede wszystkim piękno, nie tylko samej okleiny, ale i przeszkleń, które widoczne są w formie poziomych wycięć w skrzydle. Przenika przez nie delikatnie światło, dodając pomieszczeniom elegancji oraz stylu. Dzięki temu prostemu zabiegowi uzyskano model, jaki cieszy się dziś niesamowitą popularnością wśród oferty POL-SKONE.

Jest uniwersalny, sprawdza się w łazienkach, sypialniach i pokojach dziennych. Jego subtelność wykorzystywana jest do tworzenia jasnych, współczesnych domów, które cechuje otwartość przestrzeni oraz przewaga dużej ilości światła.

Dlaczego warto wybierać drzwi od firmy POL-SKONE?

Drzwi pokojowe Calypso, podobnie jak cała reszta oferty, to wysoka jakość, atrakcyjna cena i sprawdzone metody. Firma POL-SKONE to polski producent drzwi, który działa już od niemal 30 lat. Tak wiele lat doświadczenia sprawiło, że dziś firma może pochwalić się szeroką znajomością branży, pozwalającą tworzyć najwyższych standardów produkty.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

W standardzie dostępne dwa rodzaje systemów pozbawionych przylg: Fiesta oraz Duo. Oba te systemy to gwarancja wysokiej jakości każdego z elementów.

  • skrzydło + ościeżnica [drewniana/metalowa];
  • zamek magnetyczny;
  • rodzaj zamka: wpuszczany;
  • kolory: zamek chromowany - satynowy;
  • możliwość wyboru zamknięcia na klucz, na wkładkę lub na blokadę;
  • rozstaw zamka wynosi 8,5 cm;
  • zawiasy są kryte;
Bezpłatny pomiar Wycena online