Drzwi Classic 30s

od 486,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • Drzwi Classic - jak sama nazwa wskazuje - to klasyczne, eleganckie drzwi do naszego domu.

Pasują do łazienek w wersji, gdzie przeszklenia umieszczone są na górze drzwi. Istnieje również opcja zamontowania klucza typu blokada łazienkowa.

Natomiast przy wyborze drzwi pełnych, pozbawionych przeszkleń, uzyskamy idealne drzwi do biura - dobrze tłumią dochodzące z zewnątrz dźwięki, a dzięki klasycznej okleinie wyglądają profesjonalnie.

Drzwi Classic to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną

Producentem drzwi Classic jest firma DRE, która swoją działalność opiera na założeniu, że drzwi atrakcyjne cenowo mogą być jednocześnie dobrze wykonane. Stąd też popularność tej marki - osoby, które zdecydowały się na zakup drzwi od DRE, są zadowolone i polecają ten zakup innym.

Za kolejny z plusów uznawane jest to, że DRE dysponuje mnogością modeli. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Drzwi Classic to kolekcja niezwykle elegancka, pasująca do tradycyjnych domów. Nie brakuje jednak w pełnej ofercie także takich drzwi, które wręcz stworzone zostały z myślą o odważnych, nowoczesnych projektach.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - "plaster miodu" w wypełnieniu - płyta HDF - wykończenie lakierowane - ilość zawiasów: 2 / kolor zawiasów: srebrne - zamek na klucz zwykły/blokadę łazienkową/wkładkę patentową/zamek oszczędnościowy - krawędź drzwi drewniana "karnies" - rama jest pochodzenia drewnianego, konkretny typ: drzewo iglaste - płyta MDF w ościeżnicy - szyba KORA BIAŁA o grubości 4 mm - okleina DRE-Cell Decor

Bezpłatny pomiar Wycena online