Drzwi Deco Lux Soft

od 331,10 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Poznaj pełną kolekcję drzwi Deco Lux od POL-SKONE. To trzy różne serie, które utrzymane w tradycyjnym stylu pasują do nowoczesnych domów, w jakich panuje styl retro lub klasyczny, dopasowany do znanych od lat wzorów.

Drzwi Deco Lux to kilka różnych modeli, które dają szansę każdemu na znalezienie tego, czego szuka. Znalezienie drzwi do pokoju, w tym sypialni czy łazienki, nie jest łatwe. Dlatego firma POL-SKONE zadbała o to, by ten wybór każdemu ułatwić. To właśnie dlatego każda kolekcja ma kilka różnych modeli drzwi. To sposób na stworzenie ciekawego zestawienie drzwi w swoim domu oraz dopasowanie odpowiedniego modelu do określonego pomieszczenia.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi można dostać w dwóch różnych systemach. Jeden z nich to system drzwi z przylgą, drugi to drzwi bez przylgi. Różnią się przede wszystkim doborem zamków oraz zawiasów. W pierwszym mamy możliwość regulowania zawiasów (w obu przypadkach są one wpuszczane, czopowe), w drugim są niewidoczne, kryte. Zamki to kolejno jednopunktowy oraz zamek magnetyczny. Oba można jednak dowolnie wybierać, możliwe są te na klucz, na wkładkę oraz na blokadę. Wysokiej jakości ramiak w drzwiach wykonany jest z drewna i ma w sobie także płyty HDF - naturalnie oklejone. Szyby w modelach z przeszkleniami są białe/matowe oraz bezbarwne/gładkie.

Bezpłatny pomiar Wycena online