Drzwi Emena 3

od 500,65 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • Drzwi Emena to Twój wybór w kierunku stylu Drzwi Emena to ciekawe wzory, unikalne kształty oraz zwracająca uwagę barwa okleiny. Drzwi o drewnianej okleinie, na której słoje układają się w naturalny sposób. Każda para różni się od siebie, co sprawia, że kupowane przez Ciebie drzwi będą jedynymi w swoim rodzaju.

  • Drzwi Emena to wysoka jakość

Produkcja charakterystyczna dla tego producenta - dla firmy DRE ważne jest, by łączyć w jedno to, co w drzwiach najważniejsze: korzystną cenę, elegancki wygląd oraz solidne wykonanie, które zapewni długą trwałość drzwi.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • MDF w ramiakach / wysokiej jakości płyta
  • trwała i odporna na zniszczenia okleina naturalna (typ: DRE-Cell Decor)
  • wybór różnego rodzaju zamków - zwykłe/oszczędnościowe/zamontowane blokady łazienkowe/wkładki na patent
  • szyba (0,4 cm grubości) DECORMAT
Bezpłatny pomiar Wycena online