DRZWI Form FM 00

od 654,46 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Szukasz tego, co eleganckie i jednocześnie wyróżniające się spośród standardowych modeli? Zależy Ci na stworzeniu oryginalnej przestrzeni, lecz z zachowaniem harmonii oraz subtelności zdobień?

Oto idealna propozycja dla Ciebie - Drzwi pokojowe Form to przede wszystkim subtelność. Jasna, ciepła okleina, która sprawi, że Twoje pomieszczenie w domu stanie się jeszcze bardziej przytulne. By spełnić oczekiwania każdego z Klientów, firma POL-SKONE zdecydowała się na różnorodność. Pełna kolekcja obejmuje wiele różnych modeli, wśród których z łatwością można znaleźć coś dla siebie.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

W standardzie ościeżnica drewniana lub metalowa + skrzydło drzwi. Zamek jest jednopunktowy, można wybierać jego rodzaje - ten zamykany na klucz, na blokadę typu WC lub na wkładkę. Zamek jest wpuszczany, a jego rozstaw wynosi 7,2 cm. Zawiasy w drzwiach można regulować. Są to czopowe i wkręcane zawiasy.

Bezpłatny pomiar Wycena online