DRZWI Form FM 1D

od 654,46 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here Szukasz tego, co eleganckie i jednocześnie wyróżniające się spośród standardowych modeli? Zależy Ci na stworzeniu oryginalnej przestrzeni, lecz z zachowaniem harmonii oraz subtelności zdobień?

Oto idealna propozycja dla Ciebie - Drzwi pokojowe Form to przede wszystkim subtelność. Jasna, ciepła okleina, która sprawi, że Twoje pomieszczenie w domu stanie się jeszcze bardziej przytulne. Do tego ciekawe przeszklenie, wpuszczające na korytarz światło i nadające drzwiom oryginalnego wyglądu.

By spełnić oczekiwania każdego z Klientów, firma POL-SKONE zdecydowała się na różnorodność. Pełna kolekcja obejmuje wiele różnych modeli, wśród których z łatwością można znaleźć coś dla siebie.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty drzwi pokojowych, gdzie znajduje się jeszcze więcej dostępnych drzwi pokojowych.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

W standardzie ościeżnica drewniana lub metalowa + skrzydło drzwi. Zamek jest jednopunktowy, można wybierać jego rodzaje - ten zamykany na klucz, na blokadę typu WC lub na wkładkę. Zamek jest wpuszczany, a jego rozstaw wynosi 7,2 cm. Zawiasy w drzwiach można regulować. Są to czopowe i wkręcane zawiasy.

Bezpłatny pomiar Wycena online