Drzwi Lagos 2

od 524,60 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

PRODUCENT, KTÓRY POSIADA NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI.

Drzwi Braga GT posiada najlepszą okleinę dostępna na rynku 3,4,5 gwiazdek (Decorative, Decor Design, CPL).Ramiak konstrukcyjny typ 3 z płytami MDF oklejany obwiednio, bez łączenia na krawędzi. Płycina MDF i płyta "sandwich" o łącznej grubości 33mm. Wykończenie drzwi Decor Design lub Decorative. Przygotowanie do skrótu 40mm. Zamek na klucz zwykły(K) lub z blokadą łazienkową(W) lub dostosowany pod wkładkę patentową (P) lub bez otworu na klucz(Z). Wyposażenie wentylacja.

  • NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Drzwi pokojowe Lagos ** nie bez powodu określone zostały mianem trwałych i finezyjnych. Dzięki zastosowaniu **nowoczesnej technologii możemy cieszyć się pięknem drzwi przez długi czas. Pozostają one nie tylko sprawne, ale równie estetyczne w swoim wyglądzie, co na początku.

  • WZORNICTWO, KTÓRE ZACHWYCA Drzwi Lagos to także finezja, z jaką projektowane są kolejne modele z tej kolekcji. Rezultatem jest nowoczesny design, połączony z oryginalnymi elementami. Dla osób, które chciałyby wnieść do swojego domu świeżość, nieszablonowe rozwiązania będą doskonałym pomysłem.

  • INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Warto pamiętać, że to właśnie marka Vasco Doors jest twórcą technologii oklejania drzwi w sposób, który eliminuje łączenia materiałów na krawędziach. Dzięki temu drzwi wyglądają jeszcze lepiej. Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - zamek jednopunktowy, wpuszczany, rozstaw 72 mm: na klucz zwykły lub z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową, - zawiasy: czopowe wkręcane - 2 szt. - szkło hartowane (do wyboru satninato lub thela) - przygotowanie do skrótu: 40 mm

  • możliwość dokonanie skrótu drzwi o około 4 cm;
  • wypełnienie w formie połączenia płyciny 4 mm i szkła hartowanego 4 mm
  • podwójne zawiasy;
  • szkło solidnie wykonane w wersjach satinato lub thela, dostępne w wersji szkła hartowanego
  • zamek jednopunktowy;
  • ramiak z płyty MDF;
Bezpłatny pomiar Wycena online