Drzwi Manhattan MA/L

od 448,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • **Drzwi pokojowe MANHATTAN ** to kolekcja drzwi, które wzbogaci wnętrze Twojego domu, stając się ciekawym dodatkiem do całości wystroju i pozwalając cieszyć się wygodą korzystania z nich każdego dnia. Dzięki specjalnej technologii Rama SOFT możesz cieszyć się drzwiami na długo, **drzwi MANHATTAN ** są trwalsze i bardziej wytrzymałe od powszechnie dostępnych na rynku drzwi pokojowych.

  • Kolekcja dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują interesujących i atrakcyjnych rozwiązań dla swojego domu. Do wyboru również drzwi z dwoma skrzydłami czy te, które wykonane są w systemie przesuwnym. W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi Centurion oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - aż trzy zawiasy czopowe; - szkło białe matowe Lakmat; - Zamek w czterech wariantach: zwykły klucz, bezpieczne rozwiązania - zamek z wkładką patentową, blokada przeznaczona dla toalet, możliwość pełnego skrzydła, pozbawionego otworu na klucz; - 6 cm do przycięcia od dołu drzwi - dla chętnych;

Bezpłatny pomiar Wycena online