Drzwi Porta INSPIRE B.2

566,74 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

*** Drzwi pokojowe Porta INSPIRE B.2 ***

  • Wszystkie drzwi pochodzące od tego producenta cechuje wysoka jakość wykonania. Głównym powodem tego, dlaczego ludzie chętnie wybierają właśnie drzwi od firmy Porta, jest nowoczesny design. Pozwala on tworzyć im aranżację w domach, o jakich zawsze marzyli.

  • Często powtarzającym się motywem są przeszklenia. To właśnie z ich pomocą możemy zaczarować przestrzeń, sprawiając, że pomieszczenie nie będzie wydawało się tak niewielkie, jak w rzeczywistości jest. Nawet tak niewielkie przeszklenia, jak te w **drzwiach pokojowych Porta INSPIRE ** mogą nam w tym pomóc. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż drzwi PORTA INSPIRE na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Porta

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online