Drzwi Porto 1

od 473,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Stworzone w nowoczesnym stylu. Spokojnie dorównujące drogim i modnym wzorom, na jakie decydują się osoby spragnione wysokiej jakości oraz oryginalności, o jaką w projektach nie tylko stolarki drzwiowej, ale i całej budowlanej, bardzo często trudno. Przewaga drzwi pokojowych od Vasco Doors jest taka, że drzwi dostępne są w przeciętnej cenie. Efektem jest możliwość zakupu drzwi eleganckich, dobrze wykonanych w cenie, jaka uchodzi przy takim połączeniu za niezwykle atrakcyjną.

Wysoka jakość wykonania

Firma zadbała, **by drzwi pokojowe Porto ** prezentowały się dobrze w każdym domu. Na efekty wizualne wpływa wykonanie drzwi, stąd tak duża precyzja na każdym etapie. W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - liczba zawiasów: dwa, zawiasy są czopowe wkręcane; - bezpieczne szkło hartowane z możliwością wyboru go jako satninato lub thela; - przygotowanie do skrótu: 40 mm; - drewno iglaste to materiał, z jakiego wykonano ramiak w drzwiach; - zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm; - wypełnieniem jest płycina 10 mm (płyta wiórowa obustronnie laminowana) w wersjach pełnych, bez przeszkleń lub szkło hartowane 4 mm; - płaszczyzna skrzydła oraz krawędzie wykończone laminatem CPL;

  • zapewnione przycięcie/otwór wentylacyjny
  • klamka z szyldem
  • trzeci zawias w skrzydle
  • osłonki na zawiasy
Bezpłatny pomiar Wycena online