Drzwi Porto 1

od 524,60 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

PRODUCENT, KTÓRY POSIADA NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI.

Drzwi Braga GT posiada najlepszą okleinę dostępna na rynku 3,4,5 gwiazdek (Decorative, Decor Design, CPL).Ramiak konstrukcyjny typ 3 z płytami MDF oklejany obwiednio, bez łączenia na krawędzi. Płycina MDF i płyta "sandwich" o łącznej grubości 33mm. Wykończenie drzwi Decor Design lub Decorative. Przygotowanie do skrótu 40mm. Zamek na klucz zwykły(K) lub z blokadą łazienkową(W) lub dostosowany pod wkładkę patentową (P) lub bez otworu na klucz(Z).

Stworzone w nowoczesnym stylu. Spokojnie dorównujące drogim i modnym wzorom, na jakie decydują się osoby spragnione wysokiej jakości oraz oryginalności, o jaką w projektach nie tylko stolarki drzwiowej, ale i całej budowlanej, bardzo często trudno. Przewaga drzwi pokojowych od Vasco Doors jest taka, że drzwi dostępne są w przeciętnej cenie. Efektem jest możliwość zakupu drzwi eleganckich, dobrze wykonanych w cenie, jaka uchodzi przy takim połączeniu za niezwykle atrakcyjną.

Wysoka jakość wykonania

Firma zadbała, **by drzwi pokojowe Porto ** prezentowały się dobrze w każdym domu. Na efekty wizualne wpływa wykonanie drzwi, stąd tak duża precyzja na każdym etapie. W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - liczba zawiasów: dwa, zawiasy są czopowe wkręcane; - bezpieczne szkło hartowane z możliwością wyboru go jako satninato lub thela; - przygotowanie do skrótu: 40 mm; - drewno iglaste to materiał, z jakiego wykonano ramiak w drzwiach; - zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm; - wypełnieniem jest płycina 10 mm (płyta wiórowa obustronnie laminowana) w wersjach pełnych, bez przeszkleń lub szkło hartowane 4 mm; - płaszczyzna skrzydła oraz krawędzie wykończone laminatem CPL;

  • zapewnione przycięcie/otwór wentylacyjny
  • klamka z szyldem
  • trzeci zawias w skrzydle
  • osłonki na zawiasy
Bezpłatny pomiar Wycena online