Drzwi Porto 5

od 460,10 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Nowoczesne drzwi pokojowe z przeszkleniami

Stworzone w nowoczesnym stylu. Spokojnie dorównujące drogim i modnym wzorom, na jakie decydują się osoby spragnione wysokiej jakości oraz oryginalności, o jaką w projektach nie tylko stolarki drzwiowej, ale i całej budowlanej, bardzo często trudno. Przewaga drzwi pokojowych od Vasco Doors jest taka, że drzwi dostępne są w przeciętnej cenie. Efektem jest możliwość zakupu drzwi eleganckich, dobrze wykonanych w cenie, jaka uchodzi przy takim połączeniu za niezwykle atrakcyjną.

Wysoka jakość wykonania

Firma zadbała, **by drzwi pokojowe Porto ** prezentowały się dobrze w każdym domu. Na efekty wizualne wpływa wykonanie drzwi, stąd tak duża precyzja na każdym etapie.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - liczba zawiasów: dwa, zawiasy są czopowe wkręcane; - bezpieczne szkło hartowane z możliwością wyboru go jako satninato lub thela; - przygotowanie do skrótu: 40 mm; - drewno iglaste to materiał, z jakiego wykonano ramiak w drzwiach; - zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm; - wypełnieniem jest płycina 10 mm (płyta wiórowa obustronnie laminowana) w wersjach pełnych, bez przeszkleń lub szkło hartowane 4 mm; - płaszczyzna skrzydła oraz krawędzie wykończone laminatem CPL;

Bezpłatny pomiar Wycena online