Drzwi Puzzle 30

od 499,84 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe Puzzle

Gdy liczy się oryginalność!

  • Szukasz kreatywnych drzwi? Lubisz zaskakiwać tym, co nieoczywiste swoich gości? A może szukasz idealnych drzwi do pokoju dziecka? Niezależnie od powodów drzwi pokojowe Puzzle potrafią prezentować się w domy naprawdę niesamowicie. Firma Voster dała swoim Klientom możliwość wyboru miejsca, gdzie przeszklenia się znajdą. W całej kolekcji drzwi Puzzle jest kilka modeli.

Poniżej znajduje się opis wyposażenia drzwi. Dzięki niemu przekonasz się, jaka jest konstrukcja drzwi!W naszej ofercie posiadamy duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Pomiar i montaż oferujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Szczegółowych informacji na ten temat uzyskają Państwo u naszych przedstawicieli.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Zaczynając od wyposażenia, w standard wchodzą oczywiście zawiasy (są one czopowe i wkręcane), zamek (klucz/wkładka i blokada) oraz szyba hartowana wysokiej jakości wraz z możliwością interesującego nas wzoru. Skrzydło jest wykonane w mieszanej konstrukcji ramowo-panelowe. Są to trwałe i solidne drzwi, którym warto zaufać. Wykonane zostały z drewna iglastego.

Bezpłatny pomiar Wycena online