Drzwi Sabia W02

od 853,12 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here Drzwi pokojowe Sabia dla tych, którzy cenią tradycję oraz klasykę wystroju

Skrzydło drzwi zostało podkreślone w subtelny sposób, przez co zyskuje zainteresowanie osób, którym zależy na znalezieniu tradycyjnych drzwi.

Drzwi pokojowe Sabia pochodzą od firmy POL-SKONE, co sprawia, że możemy być pewni wysokiej jakości oraz starannego wykonania. Firma działa na rynku od niemal 30 lat, dzięki czemu swoje produkty opiera na sprawdzonych technologiach i odpowiednio wybranych trendach we wzornictwie.

Drzwi Sabia to klasa sama w sobie - najczęściej wybierane są do biur. Ich eleganckie wykończenie powoduje, że nadają stylu każdej przestrzeni, idealnie sprawdzając się tam, gdzie liczy się szykowny wystrój. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Dwa rodzaje systemów pozbawionych przylg dla tego modelu. System nr 1 to Fiesta, system nr 2 to Duo. Oba te modele mają zawiasy bezprzylgowe, system Duo ma je kryte. Z kolei system Fiesta to nowoczesny zamek magnetyczny, który jest wpuszczany i istnieje opcja wyboru tego, jaki rodzaj zamka nas interesuje.

Do wyboru zamek... - na klucz; - na wkładkę; - typu blokada łazienkowa;

Bezpłatny pomiar Wycena online