Drzwi Sempre Inserto W03

od 895,26 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Sempre INSERTO to jedna z ciekawszych kolekcji od firmy POL-SKONE, wypełniona wieloma różnymi możliwościami, które różnią się od siebie wyglądem oraz technologią.

Dlaczego warto wybierać drzwi z przeszkleniami Sempre INSERTO ?

  • O tym, że warto wybrać drzwi z przeszkleniami, przemawiają nie tylko kwestie estetyczne - choć przyznać trzeba, że drzwi z przeszkleniami stają się coraz modniejsze ze względu właśnie na swój wygląd - drzwi z przeszklenia do pokoju to także szansa na to, by oświetlić korytarz, który pozbawiony jest dostępny do światła dziennego. Jeśli zastosujemy ten rodzaj drzwi w łazience, to zawsze będziemy widzieli, czy jest ona zajęta, czy wolna. Korzystanie z drzwi z przeszkleniami właśnie w łazienkach jest bardzo popularne.

Dodatkowo zobacz wersję LUX ALUFirma Gama specjalizuje się w montażu drzwi w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Do wyboru jest systemem z przylgą lub bez przylgi. W obu przypadkach mamy do czynienia z ramiakiem drewnianym, który wyłożony został płytami HDF. Zawiasy są kryte lub nie - w zależności od tego, czy istnieje w systemie przylga. W obu jednak opcjach są to zawiasy czopowe, które można w systemie przylgowym regulować. Ich liczba waha się od 2 do 3 - zależy od długości skrzydła. Zamek w drzwiach bez przylgi jest magnetyczny, w przylgowym standardowy, wpuszczany.

Bezpłatny pomiar Wycena online