DRZWI VERESE

3 244,05 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

Drzwi wejściowe VARESE to przede wszystkim piękno drewna. Podkreślone z pomocą widocznych słojów drewna, które w każdym wersji kolorystycznej wyglądają równie stylowo, stając się przez to idealnym dodatkiem do eleganckiego domu.

Dlaczego warto wybierać DRZWI DREWNIANE?

  • Drzwi drewniane to doskonały izolator termiczny

Drewno jest świetnym materiałem termicznym. Jednym z lepszych dostępnych dziś na rynku. To dlatego tak często wiele osób decyduje się na ich zakup, pomimo wyższej ceny. Dobrym określeniem jest tutaj słowo - inwestycja - ponieważ wybierając drzwi drewniane, oszczędzamy na ogrzewaniu. Takie drzwi nie przepuszczają ani ciepła, ani zimna. W zimowe dni są jednym z lepszych rozwiązań.

  • Dbałość o izolację akustyczną

Drewno to także materiał, który jest bardzo dobrym izolatorem akustycznym. Takie drzwi przepuszczają mniejszą ilość hałasu z zewnątrz. To wygodne rozwiązanie w pobliżu ulic itd.

  • Drzwi VARESE są wyjątkowo trwałe

Trwałość drewna wynika między innymi z samej wytrzymałość tego materiału, ale również jego odporności na wszelkiego uderzenia.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DOOR'SY

Bezpłatny pomiar Wycena online