Drzwi Vesto VT/L

od 169,84 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi Vesto - korzystny wybór

  • Drzwi pokojowe Vesto to możliwość wyboru spośród wielu różnych modeli, gdzie każdy wyróżnia się innym, ważnym dla całości, elementem. Największym atutem drzwi Vesto jest atrakcyjna cena, która łączy się z wysoką jakością wykonania drzwi oraz nowoczesnym designem.

Wybierz idealne drzwi dla swoich potrzeb

  • Kilka różnych wersji dekorów oraz możliwości zaprojektowania przeszkleń. Dzięki specjalnym tulejom można zastosować drzwi pokojowe Vesto również w łazience czy toalecie. Z kolei wygodne drzwi dwuskrzydłowe często wybierane są do salonu czy pokoju dziennego, pełniąc rolę eleganckiego dodatku.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty drzwi od firmy Centurion. Oferujemy montaż drzwi centurion zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • Cztery różne wersje zamka: na klucz zwykły (T), blokada WC, wkładka do zamka, możliwość pełnego skrzydła, pozbawionego otworu na klucz;
  • Możliwość skrócenia skrzydła od dołu przez samodzielne podcięcie do 60mm;
  • Trzy zawiasy czopowe;
  • Wygodne szkło, zapewniające prywatność i bezpieczeństwo Lakmat;
Bezpłatny pomiar Wycena online